Moje první strategie

Na podzim roku 2016 se mi ozvali z Hodinářství Bechyně, že by chtěli vytvořit novou reklamní kampaň. Po velmi příjemné schůzce jsme se shodli na tom, že je třeba i nová strategie značky. Chopil jsem se tedy příležitosti a začal pořádným výzkumem. 

Překvapilo mě, kolik značek hodinek komunikuje stejným způsobem. Nakonec jsem přišel s jednou strategií, na kterou navazovaly tři kreativy. Z toho vzešla jedna vítězná, jenž se zrealizovala ve spolupráci s agenturou REMEMBERSHIP_ a výsledek stojí za to. Nejenže kampaň vypadala skvěle, ale rok 2017 byl pro Hodinářství Bechyně nejúspěšnější v jejich 35leté historii.

Projekt

Strategie a nová kreativa

Klient

Hodinářství Bechyně

Moje role

Strategist

Co mě naučila agentura Droga5

David Droga, legenda v reklamním světě, mě naučil několika věcem. Jednou z nich jsou “manifesta”. Agentura Droga5 chodí na každou prezentaci se speciálně vytvořeným videem, které prezentuje jejich vnímání značky. Díky tomu si hned na začátku získají klienta na svou stranu a snadno se jim potom prodává kreativa. Já jsem se to rozhodl vyzkoušet taky a nahoře můžete vidět mnou vytvořené manifesto pro Hodinářství Bechyně.