Vzděláváme Česko

Dostal jsem jedinečnou příležitost stát se jedním z Google Certified Trainers pro rok 2021. Díky tomu mám pro Vás bezplatnou nabídku následujících workshopů.

#IamRemarkable

Kurz sebepropagace a budování sebedůvěry

Iniciativa společnosti Google, která umožňuje ženám a nedostatečně zastoupeným skupinám oslavit své úspěchy na pracovišti i mimo něj. Hlavní aktivitou #IamRemarkable je 90 minutový workshop, který organizují trenéři vyškolení společností Google. Workshop ukazuje účastníkům důležitost vlastní propagace ve své kariéře a poskytne jim nástroje na zlepšování této dovednosti.

Zobrazit termíny
#strategie #insight #výzkum

Kurz přežití při hledání insightů

Interaktivní workshop pro mladé plánovače a stratégy na začátku jejich kariéry (1-3 roky praxe), kde se seznámíte s principy hledání dobrého vhledu, které si také rovnou vyzkoušíte. Během hodiny se seznámíte i s příklady a odnesete si praktické rady, které můžete hned využít.

Zobrazit termíny
#strategie #kultura #trendspotting

Jak rozpoznat kulturní vzorce a přehlížené trendy?

Jak se v přetlaku newsletterů, publikací, trend reportech, ~influencerského~ obsahu a dalších informací vyznat v trendech? Tento hodinový workshop vám ukáže, jak dát smysl dnešním trendům, a co je důležitější, jak najít smysl v přehlíženém. Proberu s vámi základy trendspottingu a podělím se o osvědčené metody analýzy kultury, hledání vzorců a vyzdvihování přehlíženého do popředí.

Zobrazit termíny
#strategie #branding #digitál

Budování superznaček v digitální době

Každý rok neuspěje 90 % značek. Chceme-li dnes budovat úspěšnou značku, musíme si uvědomit, že stará pravidla budování značky jsou vhodná pro udržení úspěchu, nikoliv pro jeho vytvoření, a porušit je s ohledem na nové digitální formáty, abychom uspěli. Na této přednáčce vám představím jednoduchý princip, jak přemýšlet o značce z pohledu komiksů a jak povýšit svou značku na superznačku.

Zobrazit termíny

Nejbližší termíny workshopů

PO 25. 10. 2021 19:00

Kurz přežití při hledání insightů

online

ST 3. 11. 2021 18:30

#IamRemarkable – Sebepropagace, bourání stereotypů a budování sebedůvěry

online

PÁ 12. 11. 2021 18:00

Jak rozpoznat kulturní vzorce a přehlížené trendy?

online

PÁ 19. 11. 2021 18:00

Budování superznaček v digitální době

online

Chcete individuální termín?

Rádi byste jeden z workshopů přímo u vás ve firmě? Stačí se ozvat a společně se domluvíme na čase a místě.

Váš školící průvodce

Honza Marcinek

Od malička bojuje s těžkou nedoslýchavostí, ale to mu nezabránilo, aby vystudoval Filmovou akademii Miroslava Ondříčka v Písku, nastartoval kariéru v reklamě a jeho práce pro klienty získala prestižní ocenění za kreativitu a efektivitu v Čechách i ve světě. Nyní jako strategický plánovač pomáhá značkám vytyčit jejich jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

FAQ

Pro koho jsou workshopy určené?

Školení #IamRemarkable je pro kohokoliv, kdo si chce zlepšit sebeprezentační dovednosti. Cílem je ukázat každému, že sebeprezentace je v dnešní době velmi důležitá, že se nejedná o vychloubání, ale o konstruktivní prezentaci vlastních úspěchů, které vám pomohou se lépe uplatnit na trhu práce.

Ostatní workshopy jsou primárně určeny pro lidi, kteří pracují v marketingu. Ať už v reklamě začínáte nebo již máte pár let zkušeností, tak z každého workshopu si odnesete unikátní know-how.

Vyhlášené termíny se mi nehodí, co mám dělat?

Chápu, že se termínově nemusím trefit každému. Proto na konci každého měsíce vyhlásím nové termíny na další měsíc a třeba se mezi mi objeví ten, který vám bude vyhovovat. Pokud však pracujete v nějaké firmě, kde by školení ocenilo více lidí, tak mi neváhejte napsat a určitě se domluvíme.

Zase jen školení pro pražské firmy?

Díky online školení se může přihlásit kdokoliv, pokud se ale vaše firma nachází mimo Prahu, tak nemusíte zoufat. Dá se případně domluvit, že bych zajel i tam, kam jezdí veřejná doprava ? Stačí se ozvat a něco vymyslíme.

Kolik času si mám na workshop vyhradit?

Školení #IamRemarkable je 90 minutový workshop včetně diskuze. Ostatní školení jsou 60 minutová.

Je třeba nějaká předchozí příprava na workshop?

Nepotřebujete žádné předchozí znalosti. Vše je navrženo s ohledem i na případné minimální zkušenosti. V rámci workshopů stačí mít po ruce tužku a papír. Účastníci si nicméně mohou přichystat otázky a pití, abyste zůstali během workshopu dostatečně hydratovaní. 🙂

Nenašli jste odpověď?
Stačí se mi ozvat...

Sociální sítě